Чиста победа след епичен тайбрек изстреля Зверев на осминафинал в Шанхай

Чиста победа с два сета и след епичен тайбрек в първия сет изпрати Александър Зверев в 1/8-финалната фаза в Шанхай. Той надделя над Жереми Шарди след 7:6(13), 7:6(3) за час и 49 минути игра.  В първия сет германецът проби още в първия гейм, но французинът върна пробива в четвъртия и изравни геймовете на 2:2. До края на частта двамата си спечелиха подаванията и се стигна до тайбрек, който Саша спечели след 15:13 точки. Той спаси три сетбола по време на него и показа шампионски характер. Във втория сет двамата отново си размениха по един пробив и отново се стигна…

Източник: tennis.bg