Циципас не даде никакви шансове на Зверев и Гърция изравни на Германия за ATP Cup

Стефанос Циципас не даде никакви шансове на Александър Зверев в двубой между Гърция и Германия за ATP Cup.Той постигна успех след 6:1, 6:4 над германеца за час и 15 минути игра.По този начин гърците изравниха резултата на 1:1 и всичко ще се определи от мача по двойки в който Кравиец и Миес ще се изправят срещу Певролакис и Циципас.По време на първия сет на срещата Цици проби германеца в четвъртия и шестия гейм, а във втория сет всичко се реши след пробиви на гръцкия тенисист в третия и петия гейм, след като преди това той изоставаше с пробив.  Виж още: ▶…

Източник: tennis.bg