Страхотна Вики Томова отнесе словенка и е на полуфинал в Тайван

Виктория Томова се класира за 1/2-финалите на турнира в Тайпе (Тайван), след като победи словенката Далила Якупович след 6:0, 7:5 за час и 17 минути игра.Това бе втори успех за българката от също толкова мача срещу тази противничка.В спор за място на финала Вики ще се изправи срещу Тимеа Бабош или Найкта Байнс. В първия сет българката не даде гейм на своята противничка и го спечели след пробиви във втория, четвъртия и шестия гейм. Във втория сет Якупович на три пъти имаше пробив аванс, но и в трите случаи Вики веднага го връщаше.След това българката проби…

Източник: tennis.bg