Надал: Един от най-слабите ми мачове за 14 години, трудно е да се примиря

Рафаел Надал определи загубата си от Фабио Фонини в полуфиналите на АТР Мастърс 1000 в Монте Карло като един от най-слабите мачове изобщо в кариерата си. 11-кратният шампион в Княжеството взе само шест гейма в днешния двубой. Вдъхновеният италианец се наложи с 6:4, 6:2 за час и 36 минути на корта. „Изиграх много слаб мач срещу добър играч. Затова загубих тази вечер. Беше труден ден срещу тежък противник. Това бе сред дните, в които нищо не се получава. Вероятно изиграх един от най-слабите си мачове на клей от 14 години. Заслужавах да загубя срещу съперник,…

Източник: tennis.bg