Медведев подпечата мястото на Русия в полуфиналите на ATP Cup

Данил Медведев класира Русия за полуфиналите на дебютната надпревара ATP Cup. Руснаците се нуждаеха само от един успех в мача срещу Аржентина, за да продължат по-нататък в надпреварата. По – рано през деня Хачанов победи Гуидо Пея след 6:2, 7:6(4). След него на корта излязоха Медведев срещу Шварцман, който бе много близо да върне гаучосите в надпреварата и да изравни резултата в срещата. Въпреки това Медведев спечели в три сета – 6:4, 4:6, 6:3. Мачът започна равностойно, но в шестия гейм на първия сет руснакът съумя да пробие за 4:2. Сервирайки за частта при…

Източник: tennis.bg