Виктория Томова загуби тежко от унгарка на полуфиналите в Тайван

Виктория Томова отпадна на 1/2-финалите на турнира в Тайпе (Тайван), след като загуби от унгарката Тимеа Бабош.  Последната стигна до успеха след 6:1, 6:2 за час и седем минути игра и така се класира за мача, за трофея. В първия сет унгарската тенисистка проби на два пъти българката, след като стори това в четвъртия и шестия гейм. Във втория сет двете си размениха по пробив още на старта, а след това Бабош си свърши работата с пробиви в третия и седмия гейм. Така българката приключи участието си в турнира. Виж още: ▶ Вики Томова отпадна от Ковинич във…

Източник: tennis.bg