Александрина Найденова се класира за втория кръг в Китай

Александрина Найденова се класира за втория кръг на турнира в Нанин (Китай) с награден фонд от 25 хиляди долара. Поставената под номер 8 българка победи с 6-4, 6-0 квалификантката Инг Чанг от Китай за 65 минути игра. Във втория кръг Александрина ще играе срещу друга представителка на домакините Гуо Мейги. Вчера Найденова в тандем с Моюка Учима от Япония се класираха на четвъртфинал в турнира по двойки. Виж още: ▶ Александрина Найденова спечели втора титла за годината▶ Александрина Найденова допусна тежка загуба от световната №47 в Китай▶ Александрина…

Източник: tennis.bg